מתנות יום ההולדת חלק שני

Posted by on Aug 7, 2012 in אופנה, אקססוריז | 7 Comments

בפוסט יום ההולדת הקודם התמקדתי בתיקים, וכעת לאהבתי החשובה מכל- נעליים! כחלק מהמאמצים להכחיש את גילי המופלג, החלטתי לא לחסוך בשום הוצאות ופינקתי את עצמי בארבעה זוגות נעליים, אליהן הצטרפו מתנת יום הולדת נפלאה מדודותיי האהובות וסבתי המקסימה בדמות נעלי ג׳פרי קמפבל ועוד הפתעות שיופיעו בפוסט הבא :)

הפעם התחלתי בצורה הגיונית למדי, קניתי נעליים שימושיות, נוחות, כאלה שאני יכולה לנעול מידי יום, לעבודה, לאוניברסיטה, להוציא את דיסקו.

יש משהו בנעלי בובה שתמיד קרץ לי, והאדומות הללו סגרו את העסקה בצבען העז. 99 שקלים מרוקט דוג בסנטר. אליהן הצטרפו גם הזוג הזה:

אני מודה שזו הפעם השנייה שאני קונה אותן. זה מעולם לא קרה לי בעבר. אבל הקודמות נהרסו לי, והן היו כל כך נוחות ונעימות שכשראיתי אותן שוב בחנות, ידעתי שאני מתגעגעת מספיק כדי לחזור אליהן. 99 שקלים באותה החנות בסנטר.

הנעליים הבאות קפצו עליי מתוך חנות רנואר, ואני אומרת ״קפצו״ כיוון שמעולם לא הצלחתי למצוא דבר בחנויות רנואר, אז העובדה שמצאתי אותן כנראה נקבעה בכוכבים. קניתי אותן בשחור ובכסוף, יש להן עקב קטנטן (מצויין לעבודתי בגלריה) הן נוחות וקלאסיות, הנה הן בצבע הכסוף, את השחורות אתן יכולות לדמיין:

כעת, אחרי ששמתי את הצד הפרקטי בצד, יכולתי להשתגע וליהנות עם הקנייה שלי, כך מצאתי את עצמי משוטטת לי ללא פחד ב״שופרא״ שם מצאתי את נעלי ג׳פרי קאמפבל השניות שלי. הו ג׳פרי, אתה יודע לשמח לבב אישה:

הן אולי מעט נועזו עבור חלקכן, אבל הן מושלמות עבור אקסהביציוניסטית מטורפת שכמוני. הן כנראה העקב הכי גבוה שנעלתי מעודי, מה שגורם לי להרגיש נפלא!

אה הא אך זה לא הסוף, בשבוע שעבר (בדיוק בזמן להיחשב בתוך חודש יום ההולדת) הוזמנתי להשקת הקולקצייה החדשה של סקופ, פגשתי בלוגריות מקסימות, הצטלמתי (ולא יצאתי טוב) והתחדשתי בזוג נעליים נהדרות!

תודו שלא ציפיתן לזה הא?

7 Comments

 1. אלכס
  August 8, 2012

  הנעליים מסקופ אדירות, כל פעם אני רוצה לקנות משהו בסגנון, ומבינה שאני לא אצליח ללכת בהן יותר מ-3 מטר. איזה כיף לך שאת יכולה :)

  Reply
  • BeautyBitch
   August 8, 2012

   אני עדיין לא בטוחה שאני יכולה :) הבכורה שלהן תהיה מחר בחתונה משפחתית, אני מקווה לשרוד את כל הערב. עד לפני כמה חודשים כמעט ולא נעלתי נעלי עקב, אז זה יהיה האתגר הגדול ביותר שלי!

   Reply
 2. Misshillash
  August 8, 2012

  ♥תתחדשי

  Reply
  • BeautyBitch
   August 8, 2012

   תודה אישה יפה שלי

   Reply
 3. dana - style 4 me
  August 8, 2012

  יומולדת זה כייף! והנעליים של ג׳פרי חבר שלי עוד יותר(: תתחדשי על הכל!

  Reply
 4. לילך
  August 9, 2012

  הג’פרי קמבל נהדרות

  Reply
 5. אלטר אגו (בלוג איפור)
  August 10, 2012

  נעליים זה כיף! אבל השנה אני לא מצליחה למצוא שומדבר שאני אוהבת ויהיה לי נוח :/ חיפשתי נואשות זוג שטוח שיהיה יפה, במחיר סביר ולא יחרב לי את הרגל. כמעט נכנעתי וקניתי בטו-גו, אבל ידעתי בדיוק כמה כואב זה ייגמר…

  הנעליים האדומות מטריפות, וגם הנעליים של סקופ עשו לי את זה. תתחדשי :)

  Reply

Leave a Reply