הפריטים ההזויים ביותר באיביי

Posted by on Jul 22, 2012 in שעשוע | 3 Comments

זה לא פוסט אופנה. אם אתן כאן רק כדי לקרוא על לקים ונעליים- הפוסט הזה לא עבורכן. כנ״ל אם אכלתם משהו כרגע, או שיש לכם בעיה עם איברי מין של חיות (באופן כללי).

החלטתי לפני בערך כשבועיים שלמרות שהבלוג מוגדר כ”אופנה וטיפוח” עבורי הוא גדל והפך להיות משהו יותר מזה, ולכן ככזה לעיתים יהיו בו פוסטים שהקשר בינם ובין אסתטיקה קלושים (כמו זה)אך אל תדאגו- מבטיחה שהרוב המוחלט של הפוסטים יתעסקו ב”יפה”על כל גווניו.

וכעת לפוסט – שיטוטיי באיביי ואתרי קניה באינטרנט רבים, למען האמת אני באינטרנט בוהה בפריטים כל היום (ולפעמים קונה) אם אתם לא מאמינים לי- בדקו את חשבון הפייפאל שלי, או פשוט הביטו בבן הזוג שלי והמבט המיואש בעיניו. בכל אופן, לעיתים אני מוצאת את הדברים ההזויים ביותר שניתן למצוא, וחשבתי לעצמי- מדוע לא לחלוק אותם איתכן? אז קבלו אותם- ההזויים ביותר באיביי:

תמיד רציתם לרהט את הבית בכסא חשמלי אך לא ידעתם היכן למצוא אחד? משאלותיכם התגשמו. כעת גם הסלון שלכם יכול לשקף את האהבה העמוקה שלכם לעונש המוות האמריקאי, ולתת לכם נושאי שיחה למשך חודשים.

קפה במשרד יכול להיות מרגש! עם המוצר המקסים הבא- מי לא רוצה לדמיין הנקה כשהוא נהנה ממנת הקפאין היומית שלו? ציץ לחיץ, זה נהדר.

ברור לכולנו שאנחנו לא לבד ביקום, החייזרים כבר כאן. למען האמת הם כאן כל כך הרבה זמן שהספקנו לעשות מהיד שלהם מומיה קטנה, וכעת גם אתם יכולים לרכוש יד מפוחלצת של חייזר. (רק 35$)

נמאס לך להחזיק את פחית השתייה באופן רגיל? אתה תוהה מה צ’אק נוריס היה עושה? איך סטיבן סיגל בוחר לשתות בירה? במיוחד עבורך- רובה מחזיק בירה. אז תגיד תודה שאתה גבר, ותשתה משהו.

טיפולי הפוריות לא מצליחים? סמכת על הרפואה המערבית פעם אחת יותר מידי?כישוף פוריות ב-4$- כי לתינוק שלך מגיע יותר.

והזוכה של הפוסט- שק אשכים של קנגרו. אני באמת לא חושבת שאני צריכה לכתוב איזו שנינות. הבנתם את העניין.

עד הפעם הבאה.. :)

 

3 Comments

 1. רותם
  July 22, 2012

  אבל הכי מוזר שנמכרו 3 פריטים מהקנגורו…בעע

  Reply
 2. Karinana
  July 22, 2012

  אני גם משוטטת באיביי לא מעט, וכרגע פשוט תוהה לגבייך- אילו מילות חיפוש את מכניסה לשם לכל הרוחות??

  Reply
 3. אלטר אגו (בלוג איפור)
  July 25, 2012

  כמות הדברים החריגים שנמכרת באיביי פשוט מדהימה.
  מעניין בכמה אפשר למכור “יד מפוחלצת של חייזר”. יכול להיות שמצאתי פיתרון מימון לתואר שלי 😉

  Reply

Leave a Reply