עיצוב בית – פינת עבודה זולה ומתוקה

בן זוגי שיחייה, עובד מהבית. אצל רוב האנשים התגובה הראשונית היא ״איזה כיף לו!״ , אבל מביני דבר יודעים שעבודה מהבית היא סיוט נוראי. נתחיל בעובדה שאין קו ברור בו העבודה מתחילה והפנאי נגמר, אנחנו יכולים לשבת לצפות בסרט מכורבלים, והוא עם היד השנייה בודק מיילים, אנחנו יכולים להירדם יחד, רק כדי שהוא יקום שעה אחכ כדי להמשיך את הפרוייקט. לא באתי להתבכיין לכן, אלא להראות לכן איך אני פתרתי את העניין הזה.

הבעיה העיקרית היתה שאין הפרדה בין עבודה וכיף, לכן קבענו שתהיה לו ״פינת עבודה״ בה הוא מקדיש את כל מרצו לעבודה, אני עושה כמיטב יכולתי לא להפריע לו, ומורידה את הכלב אם הוא שם. עד הקביעה הזו הוא פשוט עבד מכל מקום, מכופף על המיטה, כורע ברך ליד שולחן נוי או מצופף על הספה. כמובן שצורת העבודה הזו גררה כאבי גב, ידיים, רגליים וראש.

אין לנו כסף. הנה הצהרה חזקה, לכן אין חדר מיוחד בו הוא יכול לעבוד, גם לא היה לנו כל כך כסף לרהט את מה שנקרא ״פינת עבודה״ לכן נאלצתי לאלתר. הלכתי לחנות ענקית של ריהוט שאני שונאת (כולנו יודעות איזו) קניתי משטח לבן וארבע רגליים שישמשו לשולחן, (בערך 300 שקלים) כסא משרדי נוח (275 שקלים בדיוק) מסגרות אדומות (15 לשתיים) שני עציצים (22 שקלים עבור שניהם) וממקום אחד קניתי מדבקת לוח וגירים (60 שקלים בערך) צמצמתי מעט את הסלון והתוצאה לפניכם:

14 Comments

 1. Sefi
  July 7, 2012

  ממש מגניב!
  השולחן ממש ניראה שווה.

  Reply
  • BeautyBitch
   July 7, 2012

   תודה רבה מותק!

   Reply
 2. roni
  July 7, 2012

  זה בהשראת שולחן העבודה שלנו? 😛

  Reply
  • BeautyBitch
   July 7, 2012

   ברור! את לא יודעת כמה השפעתם על תפיסת העיצוב שלי. בגללכם אני משוטטת בבלוגים של ״עשה זאת בעצמך״ יש לכם את הבית הכי מקסים.

   Reply
   • roni
    July 7, 2012

    זה מצחיק אותי כי הבית שלנו הכי לא מושקע, אנחנו כל הזמן שמים את עצמנו על הולד מבחינה עיצובית כדי לא להקשר יותר מדי לדירה הנוכחית מכוון שאנחנו יודעים שבקרוב נעבור לבית אחר.

    Reply
    • BeautyBitch
     July 7, 2012

     אנחנו בדיוק באותו מצב. זה כל כך מרגיז. כל עניין המעבר הזה. יש כל כך הרבה דברים שאני רוצה לעשות, אבל אני יודעת שזה מיותר. כי לא רק שאנחנו עוברים דירה, אנחנו עוברים ארץ, אז בכלל לא ניקח כלום איתנו. אני שונאת מצבי הולד.

     Reply
 3. רעות
  July 7, 2012

  לא חסר משהו חשוב להשלמת התמונה?

  Reply
  • רעות
   July 7, 2012

   אני אתן לך רמז- דיסקו המושלם. ככה התמונה מקבלת נופך ביתי. אבל חוץ מזה- אחלה עיצוב, וכשסוף סוף נמצא דירה- אני גם אעשה קיר כמו לוח גיר- זה ממש מגניב!

   Reply
   • BeautyBitch
    July 7, 2012

    לא יכולתי לצלם את דיסקו, לופ ישב לו בנחת בצד השולחן.. ולא רציתי שהוא ימות :)

    Reply
 4. מיכל
  July 7, 2012

  באת בתזמון מדוייק להזכיר לי שאני חייבת להתחיל לעבוד על פינת העבודה שלי! אני צריכה לפנות מקום בסלון לשולחן למכונת תפירה בלי שהסלון יראה כמו אחרי פצצה אטומית. ומילת המפתח היא לעשות את זה בלי הרבה כסף, כי אין לי כזה לבזבז גם :) אני אוהבת את הרעיון של המסגרות. מכניסות צבע משמח וחי

  Reply
  • BeautyBitch
   July 7, 2012

   את תופרת? אומייגאד אנחנו חייבות להיפגש!

   Reply
 5. אלטר אגו (בלוג איפור)
  July 7, 2012

  גם אני חשבתי שלעבוד מהבית זה מגניב, עד שהתחלתי לעשות את זה בעצמי.
  צריך אופי חזק מאוד בשביל לעשות את זה, ולי יש נטייה להיסחף ולבזבז את הזמן מול הפייסבוק.

  היתרון הכי גדול של החנות השנואה-המדוברת זה שיש להם מגוון דיי גדול של פתרונות, גם לצעירים עניים בכסף ועניים במקום. לא בדיוק שיא העיצוב, לא בדיוק שיא האיכות, אבל עדיין יותר טוב מדברים אחרים שנמכרים בחנויות זולות.
  בכל מקרה, אהבתי את התוצאה. בא לך לבוא לעצב קצת אצלי?

  Reply
  • BeautyBitch
   July 8, 2012

   בדיוק מה שאני חושבת- הם נמצאים בתפר הזה בו – זה מספיק זול בשביל להתפשר על איכות. בגלל זה אני חושבת שקיקה נכשלה. בכל אופן, אני אשמח לעצב לך. זמן מקום ותקציב ואני שם :)

   Reply
 6. אריאל
  August 4, 2013

  אין כמו פינת זולה כדי ליצור אווירה נעימה,מקום שאפשר להירגע בו אחריי העבודה בייחדו אם מדובר על עבודה מהבית

  Reply

Leave a Reply